Współpraca

 

dr n. med. Andrzej Raczyński 

ginekolog

Dr n. med. Andrzej Raczyński ukończył Akademię Medyczną w 1970 roku, zaś specjalizację z położnictwa i ginekologii z wyróżnieniem zakończył w 1978 r. Później był asystentem Drugiej Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych Akademii Medycznej w Warszawie. W tym samym czasie pracował wiele lat jako pracownik naukowo-badawczy i adiunkt w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Następnie pracował jako starszy asystent w Szpitalu Uniwersyteckim Św. Łukasza na Malcie.
Doktor Andrzej Raczyński jest autorem i współautorem licznych publikacji naukowych w piśmiennictwie krajowym i zagranicznym. Dodatkowo jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego a także założycielem i członkiem Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej oraz założycielem Maltańskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

http://www.znanylekarz.pl/andrzej-raczynski-2/ginekolog/warszawa

http://www.damian.pl/strefa-pacjenta/dr-n-med-andrzej-raczyski

 

lek. med. Krzysztof Bojar  

seksuolog, ginekolog

http://www.bojargabinet.pl/

 

Dr n.med. Jerzy Rekosz

Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog

Od 1999 roku do chwili obecnej Ordynator Oddziału Kardiologii w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie przy ulicy Poznańskiej 22. a także zastępca Dyrektora ds. Medycznych. W kierowanym Oddziale Kardiologii wykonywane są nieinwazyjne badania diagnostyczne i leczenie schorzeń układu krążenia.Twórca, Kierownik i lekarz działającej przy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego, Specjalistycznej Poradni Kardiologicznej. Kieruje i nadzoruje pracą w Stacji Odbiorczej Teletransmisji EKG działającą na bazie Oddziału Kardiologicznego i Zespołów Ratownictwa Medycznego.
Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu w zakresie chorób wewnętrznych, a szczególnie chorób dotyczących układu krążenia. Wieloletnie doświadczenie w badaniach echokardiograficznych. Kilkanaście publikacji w medycznym piśmiennictwie polskim.
Udział w licznych międzynarodowych programach medycznych.
Od 1988 r. członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Od 2000 r. do 2007 r. – Przewodniczący Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
W tym czasie zorganizował wiele posiedzeń naukowych oraz w latach 2004-2007 koordynował obchody Światowego Dnia Serca w Warszawie, z inicjatywy World Heart Federation.

http://www.jerzyrekosz.pl/

 

lek. Dariusz Bednarczyk 

neurolog

http://www.znanylekarz.pl/dariusz-bednarczyk/neurolog/warszawa

lek. med. Przemysław Nowak

ortopeda – USG bioderek niemowlęcych

Ortopeda, traumatolog, właściciel Centrum Dobrej Terapii ORTOMASTERS.

http://ortomasters.pl/nasz-zespol/lekarze/#nowak

 

Jeanette Kalyta 

Dobre Ręce Polskich Położnych  

Fundacja „Dobre Ręce Polskich Położnych powstała, żeby:

  • zapewnić łatwy dostęp do opieki położnej wszystkim kobietom w każdym okresie ich życia,
  • zadbać, by dziewczęta dorastały, mając szacunek do swojego ciała i świadomość jego fizjologii,
  • zadbać o poprawę jakości narodzin, aby każda kobieta mogła urodzić w poczuciu bezpieczeństwa, szacunku, intymności, otoczona troskliwą opieką dobrej położnej,
  • zadbać, by menopauza i okres starości były dla kobiety czasem korzystania ze swoich życiowych doświadczeń.

http://dobre-rece-polskich-poloznych.pl/

 

Bogumiła Wiśniewska 

Szkoła Rodzenia, położna 

Położna z 30-letnim stażem pracująca na bloku porodowym w Szpitalu im Świętej Rodziny przy ulicy Madalińskiego 25.  Pasjonatka swojej pracy. Przygotowuje pacjentki do porodu, do macierzyństwa, doradca laktacyjny. 

 

Anna Brzozowska

Terapeutka ustawień systemowych metodą Berta Hellingera, fizjoterapeutka

Jestem fizjoterapeutką niemowląt i małych dzieci. Od 22 lat wspomagam dzieci po trudnych porodach. Odbyłam setki tysięcy wizyt domowych, pracując głównie z wcześniakami. Przygotowanie merytoryczne to: Wyższa Szkoła Rehabilitacji, ukończone kursy z Terapii Neurorozwojowej NDT-Bobath i NDT-baby, Sensoryczna Integracja 1 i 2 stopnia. Sześciostopniowy kurs terapii czaszkowo-krzyżowej biodynamicznej, a także kurs instruktorski szkoły rodzenia. Ostatnio pracuję głównie w nurcie systemowym metodą Berta Hellingera. Skończyłam 3 letnią Szkołę Ustawień Systemowych, by pracować w szerokim polu rodziny. Patrzę na dysfunkcję, zaburzenia z poziomu duszy. Zajmuję się pierwotnym przerwanym ruchem miłości miedzy mamą, a dzieckiem. Pomagam dzieciom poronionym i abortowanym znaleźć miejsce w rodzinie. Działam w służbie miłości, życia, pojednania i pokoju.

http://rehabilitacjamalychdzieci.pl/

Agata Grzebiela – Correia  

Star Studio Pilates

– Instruktorka, Szkoleniowiec i Pasjonatka. Przede wszystkim aktywna mama Leonardo. Mieszka w Warszawie, gdzie prowadzi swoje szkolenia oraz trenuje z klientami.

Właścicielka, pomysłodawczyni Pilates Agata Grzebiela oraz Pilates&Art Studio w Warszawie. Przez wiele lat pracowała jako Instruktor pływania.

W między czasie została menadżerem fitness, gdzie poszerzała swoją wiedzę z zakresu zarządzania i marketingu.

Współpracowała z Thera-Band, gdzie uzyskała tytuł Master Trainer Thera-Band Academy. Była tancerka, gimnastyczka, ratowniczka WOPR oraz nauczycielka. Instruktorka fitness od 10 lat. Master Instructor Pilates, zajęć Mental Body oraz Stretchingu. Specjalistka w Pilates rehabilitacyjnym.

Agata jest autorką i twórczynią Pilates Qi oraz Shakti Mat, który opiera się na pracy ciała uwzględniając 5 przemian oraz meridian. Pomysłodawczyni Interwał Pilates, dzięki czemu Twój trening jest wydajniejszy a co najważniejsze wzmacnia mięsień serca i poprawia układ wydolnościowy.

Jako pierwsza zaczęła prowadzić Trening Funkcjonalny, oparty na Pilates, w Warszawie. Pomysłodawczyni Aktywna mama z wózkiem, czyli jak ćwiczyć na spacerach.

http://agatagrzebiela.com/

Kamila Raczyńska

Pedagog, edukatorka seksualna, trenerka umiejętności interpersonalnych od 2004 roku prowadząca szkolenia dla młodzieży i dorosłych.

Pracując w obszarze work-life balance zaczęła dostrzegać jak ogromne znacznie dla naszego komfortu psychicznego ma samopoczucie fizyczne i odwrotnie – jak często złe samopoczucie sygnalizuje nam wypalenie i problemy emocjonalne.

W międzyczasie zainteresowała się sportem, ukończyła kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej, a poszukując wciąż głębszej pracy z ciałem i z seksualnością człowieka zainteresowała się treningiem mięśni dna miednicy.

Instruktorka CANTIENICA – Program Power oraz w trakcie certyfikacji na terapeutkę BeBo – Trening Dna Miednicy (metody certyfikowanej przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne). Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe dla kobiet w każdym wieku i na każdym etapie życia. Zajęcia są rekomendowane jako profilaktyka nietrzymania moczu oraz obniżenia narządów rodnych, ale także jako praca z ciałem zwiększająca jego świadomość, prowadząc do poprawy jakości współżycia seksualnego.

www.dobrecialo.pl

Zapisz

Zapisz